Kniha pošty


Tento program slouží k vedení knihy došlé pošty, evidenci odeslané pošty a k vystavování formulářů hromadných podání. Dále slouží k vytištění štítků s popisky nebo adresami, tisku dopisních obálek a k vyplňování poštovních složenek.

Minimální konfigurace počítače: Program je určen pro počítače s operačním systémem Windows 95 a vyšším. POZOR! Čím vyšší verze Windows, tím více operační paměti vyžadují. Více na minimální konfigurace a operační paměť .

Tisk do souborů: Pro více informací klikněte na tisk do souborů . Pro návrat sem potom použijte klávesu "backspace" nebo myš a tlačítko "zpět" vašeho prohlížeče.

Základní ovládání programu a práce s programem jsou stejné, jako u ostatních našich programů. Kliknutím na odkaz se přesunete na stránku, která popisuje všechny objekty programu a způsob práce s nimi. Zpět se dostanete klávesou "backspace" nebo současným stiskem kláves "levý Alt + šipka doleva".Při instalaci na pevný disk počítače program zabere asi 9,4 MB z kapacity vašeho disku.

Program lze spustit ikonami z plochy obrazovky nebo z podskupiny tlačítka "Start", případně i z cílového adresáře souborem KNPO_xx.EXE. Jednotlivé funkce programu budou přesněji popsány v podrobné nápovědě.

Při spuštění programu vám vždy bude nabídnuto okno s možností výběru jednotlivých subjektů, při prvním spuštění bude obsahovat pouze prázdný "_SUBJEKT". Pod oknem pro výběr se objeví i základní okno s menu, ale nebude přístupné, dokud nevyberete jeden ze subjektů. Výběr provedete dvojklikem myši na požadovaném subjektu nebo najetím modře prosvětleným ukazatelem na subjekt a stiskem tl. Enter nebo kliknutím na tlačítko vybrat.

Po prvním spuštění programu a později také pokaždé, když vytvoříte další nový subjekt, je třeba nejprve vyplnit parametry programu. Ty obsahují jméno firmy a další firemní údaje, určují sazby a přehledy cen za služby a další volitelné možnosti, ovlivňující chování programu. Případné další změny v parametrech můžete provést kdykoliv později z menu, příkazem "Změna parametrů".

Některé další údaje o tomto programu se můžete dozvědět po spuštění nápovědy programu , která je jeho součástí a popisuje jednotlivé programové funkce a práci s programem.

Jestliže budeme mít vaši e-mailovou adresu, budete o aktualizaci nebo úpravě programu vyrozuměni a součástí této zprávy bude i webová adresa, odkud je možné aktualizaci stáhnout a také popis provedených úprav. Stažení aktualizace pak provedete kliknutím na odkazu s adresou ve zprávě.Kniha pošty, verze pro rok 2020 / 14.0
Údaj o verzi vašeho programu najdete v jeho menu, zvolte: "Nástroje" a potom vyberte "o Aplikaci".
Údaj o posledním upgrade programu najdete v jeho menu: "Nástroje" a potom vyberte "poslední upgrade - Info".

Tato verze zatím nemá aktualizaci.

Na ceník (na program "Kniha pošty")